16.03.2020 - 13.04.2020 JÄÄVAD TARNETASUD SAMAKS, KUID TAVALINE TELLIMUSTE KÄTTETOIMETAMISE KORD MUUTUB:

· Karantiiniolukorra tõttu Leedus on meie e-poest tehtavate tellimuste arv märkimisväärselt kasvanud ning seetõttu võivad tarneajad veidi pikeneda. Teeme kõik endast oleneva, et tellimused võimalikult kiiresti ja turvaliselt klientideni toimetada.


· Kuna hetkeolukorras tellitakse pakiautomaatidesse tavalisest rohkem pakke, palume teil saabunud pakid võimalikult kiiresti välja võtta, et teha ruumi järgmistele pakkidele.

 

· Alates 16. märtsist suunatakse kõik kulleritarnega saadetised ilma eelneva teavituseta automaatselt ümber lähimasse vabasse pakiautomaati, vastavalt EV soovitustele ja OMNIVA reeglitele. Tuletame meelde, et kaupade toimetamine pakiautomaatidesse on üks turvalisemaid tarneviise, kuna nii välditakse otsest kontakti. Enamik OMNIVA pakiautomaate asub avatud ruumis või õues ning teenuste eest tasutakse kontaktivabalt, mis vähendab ka riski.

· Oluline on märkida, et rangema piirikontrolli ja piirijärjekordade tõttu võib esineda tõrkeid Eestist/Eestisse toimetatavate kaupade õigeaegsel kättetoimetamisel.

 

TELLIMUSTE TARNIMINE

Kõik meie tellimuse tarnitakse Omniva kullerteenuse või pakiautomaatide vahendusel.
Kui tellimus on laost välja saadetud, saadetakse selle kohta e-kiri koos KM arvega.

Tarneaeg:
Kaubad jõuavad tellijani 1-3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist.

Tarne hinnad:
3.50 eurot kulleriga, kui ostusumma jääb alla 29.00 €.
1.00 € OMNIVA pakiautomaati.

Tasuta tarne: TASUTA, kui ostusumma on võrdne või suurem kui 29.00 €.

TARNE OMNIVA PAKIAUTOMAATI

Kui valisite tarneviisiks pakiautomaadi, toimige järgmiselt:

  1. Pärast teavitava SMS-i või e-kirja saamist minge pakiautomaadi juurde
  2. Valige ekraani puudutades keel, seejärel menüüst „Võta pakk välja“
  3. Sisestage ekraanile SMS-iga/e-kirjaga saadud uksekood
  4. Kui tegemist on lunapakiga, tasuge paki eest kaardiga
  5. Võtke avanenud kapist pakk
  6. Sulgege uks ning kinnitage paki vastuvõtmine, vajutades ekraanil olevat nuppu „Kinnita“

Kui olete paki eest kättesaamisel maksnud, saate ka kviitungi välja printida

TARNE OMNIVA KULLERTEENUSE VAHENDUSEL ÜLE TERVE EESTI.

Omniva kullerteenuse vahendusel on mugav tellida pakk otse koju, tööle või mujale sobivasse kohta.

Omniva kullerfirma saadab teile tarnepäeva hommikul SMS’i, mis sisaldab täpsemat tarneaega. Lisaks helistab kuller enne kohalejõudmist ette. Kui valisite makseviisiks sularahamakse kullerile, saate tarneaadressil sularahas otse kullerile tasuda. Võimalusel soovitame kindlasti valmis panna täpne raha (raha tagastamine ei pruugi olla võimalik). Pange tähele, et kuller ei oota, kuni te kohapeal pakki avate või toodetega tutvute.


Märkus! Kullerilt pakki vastu võttes vaadake üle selle füüsiline seisukord. Veenduge, et sellel puuduvad välised vigastused ja see ei oleks liialt muljutud. Kui see on siiski juhtunud, tehke kulleri juuresolekul tarnet kinnitavale kviitungile vastav märge ja/või informeerige meid sellest e-posti teel info@fame.ee kolme (3) kalendripäeva jooksul.

Kui teil peaks olema muid küsimusi tarne, ümbervahetamise või tagastamise kohta, võtke meiega ühendust e-posti teel: info@fame.ee või helistage meile telefonitsi: +372 668 2739 (E-R 9:00-17:00).