Toodete tagastamine ja ümbervahetamine

Tingimused:

Kui toodete tagastamise põhjuseks on puudulik kvaliteet, katame tagastamiskulud meie ning tagastame ostusumma. Ebakvaliteetsete toodete tagastamine käib vastavalt Tarbijakaitse reeglitele.

Kvaliteetset kaupa, mille tegumood, suurus või välimus ei vastanud ootustele, saab vastavalt Tarbijakaitse reeglitele tagastada 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist.

Tagastatav kaup peab vastama järgmistele tingimustele:

* Tagastatud toode peab olema kahjustamata originaalpakendis;
Märkus - pakendi avamist ei peeta siinkohal reeglite rikkumiseks, kui selle eesmärk oli veenduda selles, et saadud kaup vastab e-poes kirjeldatule;
* Toode peab olema korralikus seisukorras;
* Toote välimus peab olema uueväärne (alles peavad olema kõik etiketid, toode peab olema puhas/määrdumata, kaitsekiled peavad olema eemaldamata jne). See punkt ei kehti puuduliku kvaliteediga kauba kohta;
* Tagastatav toode peab olema samas koosseisus, nagu Ostja selle sai. Tootel ei tohi puududa juuresolevaid detaile (näiteks nööpe jms);

NB: Nimetatud tingimused ei laiene ebakvaliteetsele/defektsele kaubale.

Tähtis! Toodete tagastamisel peab täitma toodetega kaasasoleva tagastusvormi või saatma selle elektrooniliselt. Tagastusvormi leiate selle lehekülje allosast.

Muud tingimused raha tagastamise ja ümbervahetamise kohta: 

1.    Kliendil on võimalik kaupa teise suuruse, värvuse või kujuga kauba vastu vahetada. Kui Klient seda teha ei soovi, on võimalik toode tagastada ning raha tagasi saada.

2.    Klient võib kasutada seda õigust 14 päeva jooksul pärast tellimuse kättesaamist. Klient võib tagastamise õigust põhjendada sellega, et Kliendile ei meeldinud toote suurus, värv, kuju või muster või toode tervikuna.

3.    Toodete eest raha tagastamine ja/või nende ümbervahetamine on võimalik üksnes juhul, kui tagastatavad tooted täidavad järgmisi nõudeid: a) need on kasutamata; b) need ei ole kahjustatud; c) säilinud on toote omadused; d) toode omab kaubanduslikku ja uueväärset välimust.

4.    Tootega tutvumiseks vajalikku pakendi avamist ei loeta toote materiaalseks kahjustamiseks ja kaubandusliku välimuse rikkumiseks. Siiski tuleb kõik tooted tagastada nende originaalpakendites.

5.    Järgmiste toodete vahetamine ja tagastamine (vastavalt Tarbijakaitse reeglitele) on võimalik ainult Poe nõusolekul: a) parfüümid, lõhnad, kosmeetikatooted; b) beebiriided; c) meeste, poiste, naiste ja tüdrukute öösärgid, pidžaamad ja muud sarnased tooted; d) rinnahoidjad, korsetid jms; e) trükitud raamatud, ajakirjad, graafika, postrid jms; f) sukkpüksid, sukad, sokid jms; g) mänguasjad, mängud, jms.

6.    Juhtudel, kui klient tagastab toote ja soovib selle ümber vahetada, aga uus toode on eelmisest kallim, peab tuleb Kliendil tasuda hinnavahe. Kui peaks juhtuma, et Fame.ee ei suuda pakkuda sobilikku asendustoodet, kantakse Kliendile tagasi ostusumma. Tarnekulud ei kuulu tagastamisele.

7.    Tooteid on võimalik ümber vahetada ning tagastada ainult juhul, kui Klient ei riku ühtegi käesolevate tingimuste 3. punktis väljatoodud reeglit. Raha tagastatakse 14 päeva jooksul pärast tagastuse meieni jõudmist.

8.    Garantii tootmisdefektidele on 2 aastat.

Toodete tagastamise protseduur

Kui soovite toote tagastada või ümber vahetada, saate seda teha tasuta Omniva pakiautomaadi vahendusel ja Omniva SMS-is oleva tagastuskoodi abil.

NB! DPD-kulleriga tellitud kaupa saab tagastada ainult DPD-kulleriga ning sellisel juhul jääb tagastamiskulu Kliendi kanda.

Aadress DPD-kulleriga tagastamiseks:

UAB Kalnų aidas

Pašilės g. 12A, 20194 Ukmergė, Leedu

Kontakttelefon: +370 616 09908

Tellimusega on kaasas tagastusvorm, mille palume saata täidetud kujul koos tagastatava tootega (toodetega). Vajadusel saate selle vormi ka altpoolt uuesti alla laadida ning e-posti teel saata.

Pärast toote pakkimist transpordikindlasse pakendisse minge endale sobiva Omniva pakiautomaadi juurde ning kasutage tagastamiseks Omniva juhiseid, mille leiate:

https://www.omniva.ee/era/pakk/paki_tagasisaatmine

Pärast kauba tagasisaatmist jõuab see meieni paari tööpäeva jooksul, misjärel kontrollitakse tooted üle. Kui tagastatud tooted on korrektsed ja neil ei ole puudusi, tagastatakse raha 14 päeva jooksul pärast tagastuse meieni jõudmist. Kui teil peaks tagastamisega seoses küsimusi olema, võtke ühendust meie klienditoega.

Tähtis! Tellimuse tagastamisel peate kaubaga kaasa panema ka kaasas olnud tagastusvormi. Kui teil seda ei ole, palun laadige see alla käesolevalt lehelt (link allpool).

Toodete ümbervahetamine

Kui soovite tooteid ümber vahetada, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@fame.ee

Üldjoontes on tagastamise protsess sama, lihtsalt peate meid täiendavalt teavitama oma soovist (kirjalikult).

Märkus! Toodete ümbervahetamisel kulub nende meieni jõudmiseks 2-3 tööpäeva, vahetustooted saame välja saata pärast tagastuse meieni jõudmist.

TAGASTAMISE VORM (ALLALAADIMISEKS KLIKI SIIA)